Schudnij o 7 kg w tydzień w domu

pomiar talii przy jednoczesnej utracie wagi o 7 kilogramów tygodniowo

Utrata wagi o 7 kg w ciągu tygodnia w domu wydaje się komuś niesamowita. Jednak dietetycy są przekonani, że wszystko jest możliwe. Konieczne jest jedynie podejście do rozwiązania problemu kompleksowymi środkami. Przypominamy, że nagłe odchudzanie nie zawsze jest bezpieczne i uzasadnione fizjologicznie. Ale jeśli zdarzyła się sytuacja, kiedy jest to naprawdę konieczne, możesz spróbować zredukować wagę do siedmiu kilogramów w siedem dni.

Dieta odchudzająca o 7 kg tygodniowo

W takim przypadku nie można obejść się bez diety. A przynajmniej zbilansowana, specjalna dieta. Jeśli chcesz schudnąć o siedem kilogramów w siedem dni, okazuje się, że trzeba zrzucić kilogram dziennie.

Z fizjologicznego punktu widzenia, przy ścisłej diecie, dużej ilości wypijanej codziennie wody, w dni postu pierwszy spadek wagi ustępuje jeszcze intensywniej niż oczekiwano. W ciągu pierwszych trzech dni możesz już rozstać się z dodatkowymi pięcioma kilogramami. Pozostałe dwa kilogramy w ciągu czterech dni również systematycznie opuszczają całkowitą masę ciała.

Jeśli chodzi o dietę, w tym przypadku powinieneś uciec się do naprawdę twardych, na wpół zagłodzonych metod jedzenia. Na przykład użyj następującego menu w ciągu tygodnia.

  • 1 dzień.Tylko woda mineralna bez gazu i zwykła woda. Musisz pić do 2, 5 litra płynu dziennie w całkowitej objętości.
  • Drugi dzień.Do wody mineralnej i zwykłej należy dodać do wyboru płatki owsiane w dowolnej objętości, gotowane bez cukru, mleka i masła lub grykę (również bez przypraw) lub jabłka lub chudy twarożek.
  • Dzień 3.Dzień Kefiru. Powinieneś pić tylko kefir o niskiej zawartości tłuszczu. Również woda. Możesz zjeść, jeśli jesteś bardzo głodny, kilka pieczonych ziemniaków lub kaszy gryczanej.
  • 4 dzień.Dieta obejmuje wodę, wodę mineralną, 200 gram gotowanego mięsa lub ryby, wieczorem owoce.
  • Dzień 5.Woda, twarożek (200 gramów), owoce, 2 bochenki chleba lub tosty - to na cały dzień.
  • 6 dzień.Woda, pomarańcze, 3-4 jajka kurze na twardo w ciągu dnia, puszka jabłek.
  • 7 dzień.Woda, produkty białkowe (opcjonalnie mięso, rośliny strączkowe, jajka) w ilości 200 gram, sałatka warzywna (pomidory, ogórki, olej roślinny).

Oczywiście w dzisiejszych czasach możesz urozmaicić swoją dietę innymi produktami. To tylko przykład tego, jakie pokarmy należy konsultować podczas diety, w jakich ilościach jeść, aby zredukować wagę. A co najważniejsze, nie należy zapominać o reżimie picia podczas diety. W żadnym wypadku nie należy dodatkowo pić środków przeczyszczających, tabletek spalających tłuszcz. Przy takiej diecie organizm samodzielnie oczyści się z toksyn i nadmiaru tłuszczu.

Ćwicz jako dodatek do siedmiodniowej diety

Pomimo niedostatku menu i jego monotonii, nie można nie podjąć wysiłku fizycznego, aby schudnąć, opierając się tylko na diecie.

Nikt nie zobowiązuje Cię do chodzenia na siłownię podczas diety i pracy tam nad swoim ciałem, aż pocisz się przez 2-3 godziny z rzędu. Gdyby taki wysiłek fizyczny był podejmowany codziennie, a przynajmniej co drugi dzień, jest mało prawdopodobne, aby teraz konieczne było uciekanie się do tak ryzykownych środków odchudzania.

Jednak ćwiczenia fizyczne odchudzające, takie jak joga, pływanie, spacery, piesze wycieczki, jazda na rowerze, jazda na rolkach i jazda na łyżwach w zimie będą dobrze działać przy ścisłej diecie. Wykonywanie ćwiczeń w domu może również pomóc Twojemu ciału pozbyć się tych dodatkowych kilogramów.

Każda aktywność fizyczna dziennie powinna być wykonywana przez około godzinę lub dłużej i można śmiało powiedzieć, że utrata wagi będzie przebiegać intensywniej, a mięśnie ciała, skóra będzie napięta, a nie zwiotczała.

Kosmetyki domowe, które pomogą Ci schudnąć o siedem kilogramów

Istnieją rodzaje domowych zabiegów spa, które bardzo skutecznie pomagają spalić podskórną tkankę tłuszczową, eliminują cellulit i zmniejszają ogólną wagę ciała. Zabiegi te obejmują owijanie folią, a także peeling i masaż ciała, prysznic kontrastowy, maski na ciało spalające tłuszcz.

Na przykład procedura owijania nie jest trudna do przeprowadzenia. Potrzebna będzie dla niej mieszanka, na przykład ocet jabłkowy rozcieńczony wodą i miodem, folia spożywcza, koc. Należy wziąć prysznic, dobrze wyszorować ciało kremami złuszczającymi lub samemu zrobić peeling np. z fusów po kawie i niewielkiej ilości żelu pod prysznic.

Po tym zabiegu przygotowaną mieszankę nakłada się na uda, brzuch i inne części ciała wymagające odchudzania. Ciało jest owinięte folią i przykryte kocem na godzinę. Po zabiegu ponownie będziesz potrzebować prysznica, aby zmyć resztki mikstury. Okłady, z różnymi rodzajami mieszanek dla nich, wskazane jest wykonywanie co drugi dzień. W pozostałe dni tygodnia, kiedy trzeba schudnąć 7 kilogramów, można skorzystać z masażu miodowego miejsc problemowych, nakładania maseczek glinianych na ciało.