Doświadczenie użytkowania MultiSlim

Witam wszystkich! Mam na imię Sophia. Urodziłem się i mieszkam w kurorcie Budva (Czarnogóra). Dziś postanowiłam zostawić opinię o produkcie, którego stosowanie pomogło mi schudnąć - syrop MultiSlim (o smaku malinowym! ). Opowiem o powodach moich zbędnych kilogramów, gdzie kupiłam ten skuteczny syrop, o jego zaletach, o tym, jak go używać, o skutkach stosowania… A więc zacznę.

stosowanie syropu odchudzającego MultiSlim - osobiste doświadczenie stosowania

Syrop odchudzający MultiSlim - moje doświadczenie

Półtora roku temu miałam cudowną córkę. Oczywiście zaraz po jej urodzeniu zacząłem szybko wracać do zdrowia, zwłaszcza że mam genetyczne predyspozycje do nadwagi. W ciągu zaledwie sześciu miesięcy niepostrzeżenie zyskałem dla siebie aż 16 kg! Kiedy dziecko miało rok, moja waga dodała kolejne 9 kg i postanowiłam pilnie zacząć pozbywać się tych zbędnych kilogramów.

Siedzenie na dietach zdecydowanie nie jest dla mnie i nie jestem wielkim fanem chodzenia na siłownię, czasami mogę pływać w basenie, chodzić na fitness lub jogę, ale to wszystko jest w nastroju, systematycznie i nie pozbywa się nadwagi. Potrzebowałem więc innego skutecznego sposobu. Jednocześnie, by na wynik nie trzeba było czekać przez cały rok. Moje ulubione lato przyszło do nas w Budvie i rozpoczął się sezon wakacyjny.

Moja koleżanka opowiedziała, jak usłyszała, że ​​istnieje syrop specjalnie na takie przypadki o nazwie MultiSlim. Podobno jego stosowanie nie wymaga zbędnego wysiłku i pomaga schudnąć nawet najbardziej leniwym.

Uwaga: na zdjęciu jestem na początku sezonu wakacyjnego (koniec maja), moja waga to 80 kg (celem jest schudnięcie do 55 kg! )

MultiSlim - gdzie kupiłem, jak używać, dawkowanie

Syrop, jak się okazało, można kupić w naszym kraju tylko przez oficjalną stronę internetową w ramach zamówienia z dostawą. Złożenie zamówienia jest bardzo łatwe. Witryna ma formularz, w którym należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu, następnie kierownik dzwoni, doradza, wyjaśnia szczegóły dostawy i inne informacje. Otrzymuję dostawę w ciągu trzech dni od potwierdzenia zamówienia.

efekty stosowania syropu MultiSlim na odchudzanie - osobiste zdjęcia przed i po

Łatwo jest wymyślić, jak używać syropu. Ponadto zestaw zawiera instrukcje. Brałem go trzy razy dziennie, rano przed posiłkami, w porze obiadowej i wieczorem. Jedna łyżka na raz. Ciągle przez dwa tygodnie, potem robiłem sobie przerwę na pięć dni i znowu przez dwa tygodnie przyjmowania i tak dalej w kółko, aż strzałka z wagą wskazywała 55 kg.

Dla siebie zwróciłem uwagę na następujące zalety MultiSlim:

  • Wygodny format - syrop można pić wszędzie, nawet na plaży czy przy basenie
  • Smakuje dobrze - o smaku malinowym, nie mdły, ale można go rozcieńczyć w wodzie przed spożyciem
  • Bez cukru - zamiast tego użyj substytutu cukru Stevia
  • Naturalny skład, nie powoduje alergii, skutków ubocznych

Poza tym oczywiście najważniejsza jest szybka utrata wagi bez dodatkowego wysiłku! Który następuje poprzez poprawę metabolizmu, normalizację przewodu pokarmowego.

Wyniki aplikacji MultiSlim - moje osiągnięcia

Po półtora miesiąca codzienne stosowanie syropu pomogło mi schudnąć 18 kg! Po kolejnym półtora - minus 7 kg. Jak na aksamitny sezon we wrześniu wyglądałem szczuple i pięknie (dla porównania zdjęcia zrobione w połowie i późnym lecie).

Podsumowując . . . Syrop MultiSlim całkowicie mnie usatysfakcjonował. Bez straty czasu i pieniędzy. Jestem bardziej niż zadowolony z wyniku. Nie ma już starych złogów tłuszczu na brzuchu, bokach i udach. Wyglądam znacznie bardziej atrakcyjnie. Czuję się świetnie!