Instrukcja użycia MultiSlim

MultiSlim na odchudzanie - charakterystyka i informacje ogólne

Formularz wydania:

syrop doustny

Wolumen (1 opakowanie):

300 ml

Funkcje:

bez cukru

Smak:

malina

Przeciwwskazania:

dzieci poniżej 18 roku życia

Syrop MultiSlim - sposób na szybką utratę wagi. Do minus 10 kg na co najmniej 14 dni. W przypadku ciężkiej otyłości dozwolone jest długotrwałe stosowanie, od 6 do 12 miesięcy lub dłużej. Pod względem smaku przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet. Nie ma jednak przeciwwskazań dla mężczyzn. Każde użycie jest dozwolone bez ograniczeń, począwszy od 18 lat.

Zaletą syropu jest brak cukru. Słodzikiem jest stewia. Stosowanie syropu nie powoduje gwałtownego wzrostu poziomu cukru we krwi. Nie ma przeciwwskazań dla diabetyków.

MultiSlim skutecznie redukuje wagę poprzez normalizację pracy układu pokarmowego. Naukowcy wielokrotnie potwierdzali, że zaburzenia metaboliczne są jedną z głównych przyczyn przybierania na wadze. Z reguły z tego samego powodu żadna ilość diety i ciężki trening nie pomogą Ci schudnąć. I często wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej prowokują ponowne ustawienie wagi.

Syrop odchudzający - wskazania do stosowania:

  • nadwaga lub otyłość (o dowolnym nasileniu)
  • częste podjadanie, wysoki apetyt
  • regularne zaburzenia żołądkowo-jelitowe (wzdęcia, zaparcia, gazy)
  • ciągłe uczucie zmęczenia po jedzeniu, uczucie ciężkości w żołądku

Powyższe powody są sygnałem, na który większość ludzi po prostu nie zwraca uwagi, ale który informuje, że metabolizm jest zaburzony. Organizm nie jest w stanie prawidłowo trawić pokarmu. Aby wszystkie przydatne substancje zostały przyswojone, a nadmiar jest usuwany z organizmu lub używany jako paliwo. Syrop odchudzający MultiSlim niweluje wszelkie objawy i przyczyny zaburzeń metabolicznych, w efekcie czego nieprzyjemne objawy i zbędne kilogramy szybko znikają.

Instrukcja MultiSlim - jak używać, dawkowanie

Sposób użycia, dawkowanie - syrop odchudzający MultiSlim

Główną zasadą, której należy przestrzegać, jest ciągłe spożywanie syropu bez przerwy. Schudnąć o 10-12 kg - w ciągu dwóch tygodni, 15-20 kg - w ciągu jednego lub dwóch miesięcy, 20-30 kg - trzy miesiące lub dłużej. Aby schudnąć od 20 kg lub więcej, miesięczny kurs można przerwać na siedem dni. W każdym przypadku stosuje się tę samą dawkę - trzy razy dziennie, jedną łyżkę stołową przed posiłkami. Opcjonalnie można go rozcieńczyć lub popić szklanką wody (100 ml).

Ważne, aby wiedzieć! MultiSlim jest poparty badaniami naukowymi i badaniami klinicznymi, które dały tylko 100% pozytywnych wyników. Po tym czasie producent uzyskał wszystkie niezbędne zezwolenia na sprzedaż detaliczną syropu w Polsce. Dlatego stosując syrop MultiSlim nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Tysiącom europejskich dziewcząt i kobiet udało się już zadbać o wysoką jakość i skuteczność syropu. Recenzje konsumentów potwierdzają zgodność z właściwościami zadeklarowanymi przez producenta.