Recenzje o MultiSlim

 • Aleksandra
  Skuteczny środek. Wybrałem ten syrop wśród analogów z kilku powodów: naturalny skład, bez cukru, pozytywne recenzje. Ja też zdecydowałem się spróbować. Nie pomyliłem się z wyborem. Ważył 70 kg, po zastosowaniu multislim - 56 kg. Jestem zadowolony z wyniku. Nie musiałem męczyć się długimi dietami i sprawnością. Polecam!
  MultiSlim
 • Anna
  Bardzo kocham słodycze i bez względu na to, jak bardzo starałem się porzucić ten nawyk, wszystko bezskutecznie. W rezultacie istnieje stały problem z dodatkowymi kilogramami, których tylko multislim pomógł się pozbyć. Pierwszy raz spróbowałem rok temu. Schudłam 15 kg w dwa tygodnie! Obecnie stosuję go okresowo w celach profilaktycznych w celu utrzymania szczupłej sylwetki.
  MultiSlim
 • Julia
  Jestem zadowolony z zakupu. Narzędzie jest skuteczne, nie na próżno wydałem na nie pieniądze. Próbowałem wielu podobnych metod odchudzania, aż znalazłem multislim. Tylko on był w stanie uwolnić mnie od nadwagi. Do tego w krótkim czasie, bez rygorystycznych diet i dodatkowych godzin na siłowni. Polecam. Przy codziennym stosowaniu schudłam 12, 5 kg w dwa tygodnie!
  MultiSlim
 • Karolina
  Używamy go razem z naszą córką. Oboje mają genetyczne predyspozycje do nadwagi. Żadna dieta nie pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki. MultiSlim pomógł nam schudnąć. Zabrali to przez miesiąc. Jesteśmy zadowoleni z wyniku. Niedawno zamówiliśmy jeszcze dwie butelki, na drugi dzień czekamy na dostawę.
  MultiSlim
 • Paulina
  Multislim stosuję codziennie od drugiego tygodnia, rano, w porze obiadowej i wieczorem. Jedna łyżka stołowa przed posiłkami. Chociaż syrop nie zawiera cukru, jest słodki i przyjemny w smaku. Naturalny skład. Schudła 9, 5 kg. Zmniejszony apetyt, zaczął jeść mniej słodyczy i rzadziej jeść. Nadal to biorę, planuję zrzucić kolejne 9 kg do wakacji.
  MultiSlim
Ocena użytkownika MultiSlim
4.6
19